Rüyada ev görmek

Rüyada ev görmek rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, maddi zararını karşılayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, ancak eğer bu şekilde hayatını sürdürmezse çok kötü durumlara düşeceğine ve büyük sıkıntılar çekip üzülmek zorunda kalacağına, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine delalet eder.

Rüyada ev gördüyseniz:

  • Kendinizi göstermek için lüks şeyler almak veya çok para harcamak zorunda değilsiniz.

Rüyada ev eşya toplamak üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, bu sayede de geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine, aralarında istenmeyen olayların başgöstereceğine tabir olunur.

Rüyada evlenmeden doğum yapmak zararlarını telafi edeceğine, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, başarılarının kalıcı olacağına alamet eder.

Rüyada evde kobra yılanı görmek bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, rızkında ve malından olacağına tabir olunur.

Rüyada bekar kızın evlenmesi görmek büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, herhangi bir zarara uğranmayacağına, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada evlenmeden hamile olduğunu görmek eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine alamet eder.

Rüyada evde melek görmek çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına delalettir.

Rüyada ev yenilemek uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine yorulur.

Rüyada eve ateş edildiğini görmek anne babanın hayır dualarının alınacağına, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.