Rüyada çikolata görmek

Rüyada çikolata görmek çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, sorunlu bir dönemin başlayacağına, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, koşulların her geçen gün düzeleceğine, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına, kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine, eğer üzüntü yaşıyorsanız bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına işaret eder.

Rüyada çikolata gördüyseniz:

  • Aşk hayatınıza veya evinize daha fazla zaman ayırmanız ilerlemenizi hızlandırabilir.

Rüyada birinin elinden çikolata almak iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine, rahat ve güzel günler geçireceğine yorulur.

Rüyada çikolatalı pasta görmek ancak ortaya çıkacak kötü bir durumdan ötürü işlerin bir anda aksamaya başlayacağına ve hayatın bu durumdan çok olumsuz etkileneceğine, kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine işarettir.

Rüyada çikolata kusmak iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, sıkıntılı ve sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine işarettir.

Rüyada yüzük ve çikolata görmek girilen bir işten ötürü uykusuz zamanlar geçirileceğine, geçim derdinin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada çikolatali ekmek yemek böylece üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına, öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada çikolatalı puding görmek ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, tüm dileklerin tutacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çikolatalı bisküvi görmek helal rızıklara kavuşulacağına, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına delalet eder.

Rüyada karamelli çikolata yemek daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine, bu kişinin kabul etmeyeceğine ancak daha sonra özürlerin ardından her şeyin düzeleceğine ve aranın yine eskisi gibi olacağına, yaptığı çalışmaların heba olacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine yorulur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.