Rüyada cennette ev görmek

Rüyada cennette ev görmek borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, kazancının ve rızkının da garanti olacağına, yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına, şansının ve bahtının döneceğine, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, sevdiği kişilere yardım edeceğine, kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına yorulur.

Rüyada cennette ev gördüyseniz:

  • Yasalarla da başınız derde girebilir.

Rüyada cennette ev görmek içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cennet evi görmek çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine rivayet eder.

Rüyada cennete girememek ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarar edeceğine, onlardan taraf hayır göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada cehennem ve cenneti görmek bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına alamet etmektedir.

Rüyada cennet kokusu almak huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada cennet hurması yemek kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına inanılır.

Rüyada cennet girmek içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cennet elması yemek çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Rüyamda ben bir yere gidiyorum yol ikiye ayrılıyor bir merdiven aşağıya gidiyor bir merdiven yukarı gidiyor aşağı gidiyorum ben çok güzel bir yer akıl alır gibi değil bir ev görüyorum bahçesi var yemyeşil ağaçlar var, çiçekler açmış eve giriyorum anneannem orda uzanıyor beni görünce çok şaşırıyor ne yapıyorsun burda diye soruyor anneanne ben şehit oldum (polis değilim ama polisliğe hazırlanıyorum) buraya gönderdildim diyorum, çok mutlu oluyor. Bende öyle

Ayşe

Teşekkür ederim