Rüyada balina saldırısı görmek

Rüyada balina saldırısı görmek sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, varsa tüm borçlarını ödeyeceğine ve mal, mülk sahibi olacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, hasretin ve özlemin biteceğine, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, sevdiği bazı kişileri kıracağına ve bu yüzden uzun bir süre boyunca üzüntü çekeceğine, kinin ve nefretin son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada balina saldırısı gördüyseniz:

  • İçinde bulunduğunuz ikilemler dikkat çekiyor.

Rüyada balina saldırısı görmek ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının da artacağına, çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine delalet eder.

Rüyada çok büyük balina görmek işlerinin çok iyi gideceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, sevdiği kişilerden biri ile arasının yaşanan bir tatsızlıktan dolayı açılacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada büyük balina görmek kendisinden çıkarı olan ve maddi olarak kişiyi kullanmak isteyen biriyle tartışma yaşayacağına, çok zor günler geçireceğine, üzüleceğine ve yıpranacağına yorulur.

Rüyada yüzen balina görmek deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada balina kurtarmak çok büyük kazançlar elde edileceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine delalet eder.

Rüyada balinaya binmek kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, bu sayede sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına işaret etmektedir.

Rüyada deniz balina görmek yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada balina tarafından yutulmak herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, rahata ereceğine işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Bir yorum “Rüyada balina saldırısı görmek

  1. Selam ruyamda gordumki deniz kenarinda oturuyoruz ve aniden bi balina kafasi cikti cok sevindim uzaktan oksadim onu daha sonra oglum onun yanindaydi ona cok yaklasma isira bilir dedim ve o anda oglumun uzerine atladi cocuk kacti bende kactim bi sopayla ona vurdum kayboldu goremedim daha lutfen yorumlarmisiniz

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.