Rüyada aya bakarak dua etmek

Rüyada aya bakarak dua etmek dikkatsiz davranışlar yüzünden sevilen bir kimseyi incitecek olan rüya sahibinin sonradan pişman olacağı bir duruma kendisini sürükleyeceğine, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına ve kısa süre sonra da onları tamamen geçeceğine, yaşadığı zorlukların biteceğine, özellikle yasal sorunlar yaşanılan kişilerle mahkeme karşısında hesaplaşacağına, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, kendisini işine vereceğine, dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına yorulur.

Rüyada aya bakarak dua etmek gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınızla, sevgilinizle ya da işle ilgili veya yaratıcı planlar üst üste gelebilir, çifte randevulardan kaçınmak için zamanınızı doğru kullanmalısınız.

Rüyada aya bakarak dua etmek kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına rivayet eder.

Rüyada aya bakıp dua etmek işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine işaret eder.

Rüyada aynaya bakarak dua etmek uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine ve mutlu olunacağına, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına işaret etmektedir.

Rüyada kabeye bakarak dua etmek alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına yorulmaktadır.

Rüyada gökyüzüne bakarak dua etmek çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına yorulur.

Rüyada ayasofyauda namaz kılmak aşık olacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına alamet eder.

Rüyada ayasofya cami görmek dertlerin ve sorunların artacağına, kişinin duygusal davranarak aldığı kararlar sonrasında geleceğini riske atacağına alamet etmektedir.

Rüyada aya gittiğini görmek maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına işarettir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.