Rüyada ahmet kaya görmek

Rüyada ahmet kaya görmek iş konusunda kısmetin açılacağına ve üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine, allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına, çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine, rüyada görülen kişi tanınıyorsa onun kederine ortak olunacağına, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, içine düştüğü kötü durumdan ötürü kendisini suçlayacağına, kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, hasta ise iyileşeceğine inanılır.

Rüyada ahmet kaya gördüyseniz:

  • Dışarıdan gelen teşvik edici ilişkilere hazır olabileceğiniz gibi, bazı kişileri bir an bile tereddüt etmeden hayatınızdan da çıkartabilirsiniz.

Rüyada deniz kenarında kayalık görmek yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, her zaman el üstünde tutulacağına işarettir.

Rüyada kayaların yıkıldığını görmek kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, ailesinin hayat standardında da aynı değişimi yakalayabilmek için işbirliği yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kayadan su fışkırdığını görmek var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına delalet eder.

Rüyada kayalık yerler görmek keyfini, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, gülen yüzünün solacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine tabir olunur.

Rüyada kaya kaldırmak aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine, aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kayalıktan aşağı inmek büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına delalet eder.

Rüyada denizin ortasında kaya görmek yatırımlarının kar getireceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine inanılır.

Rüyada kayalıklarda oturmak dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments