Rüyada ağzından duman çıktığını görmek

Rüyada ağzından duman çıktığını görmek bunun da rüya sahibine hem zaman, hem de para kaybettireceğine, çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, hatalı yollara sapılacağına, işlerin günden güne kötüleşeceğine, saygı göreceğine, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, yükseleceğine ve işlerinin açılacağına işarettir.

Rüyada ağzından duman çıktığını gördüyseniz:

  • Diğerlerine direktif vermekten kaçınmanızda fayda var.

Rüyada ağzından duman çıktığını görmek maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, ticaretinin hızlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada bacadan duman çıktığını görmek sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, zararını tamamen kapatacağına, sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine yorulur.

Rüyada başkasının evinden duman çıktığını görmek bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına, onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine işarettir.

Rüyada evinden duman çıktığını görmek işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, ele geçen paranın daha da artacağına işaret etmektedir.

Rüyada çatıdan duman çıktığını görmek kötü hastalıkların iyileşeceğine, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına, düşmanını alt edeceğine alamet eder.

Rüyada sobadan duman çıktığını görmek inancının zayıflayacağına, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine delalet eder.

Rüyada evden duman çıktığını görmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, stresin ve üzüntülerin biteceğine tabir olunur.

Rüyada dağdan duman çıktığını görmek uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girip mutlu olacağına, mutlu olacağına, hafifleyeceğine işaret etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments