Rüyada ağıt yakmak

Rüyada ağıt yakmak karşılıksız bırakmayacağına, en pahalı evlerde oturacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına, kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına, eline güzel fırsatların geçeceğine ve hiçbir eksiğinin ve derdinin de kalmayacağına, hastalıklarının iyileşeceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada ağıt yakmak gördüyseniz:

  • Eşitlik prensibine bağlı kalırsanız kendinizi daha iyi hissedersiniz.

Rüyada ağıt yakmak ağlamak fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına alamet etmektedir.

Rüyada ölüye ağıt yakmak yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağıt yakmak beğenilen işlere imza atacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine, aile içinde de bereketin artacağına delalet eder.

Rüyada ağlamak ağıt yakmak olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, sevdiğiniz misafirler ile uzun vakit geçirebileceğinize ve özlediğiniz bir yakınınızın ya da bir arkadaşınızın sizi görmeye geleceğine alamet eder.

Rüyada ağıt yakan birini görmek iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, sevdiği kişilere yardımcı olacağına alamet eder.

Rüyada ağıt dinlemek uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağıt yakıldığını görmek bunun da hayatındaki en isabetli karar olacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin ağıt yaktığını görmek hafifleyeceğine, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlar göreceğine bu durumlardan ötürü çok zor zamanlardan geçerek iflasın eşiğine geleceğine ancak eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments