Rüyada ağıt duymak

Rüyada ağıt duymak sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağıt duymak gördüyseniz:

  • Bazı konularda ilerleme sağlayamadığınız ya da bir noktaya kilitlenip kaldığınız için üzülüyor olabilirsiniz.

Rüyada ağıt yakıldığını duymak ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, kişinin can derdine düşeceğine delalet eder.

Rüyada ağıt duymak parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, doğru seçimler yapacak olan rüya sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağıt yakmak sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, derdin ve sıkıntının biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağıt yakan birini görmek ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, bir koyduğu işten üç alacağına, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada ölüye ağıt yakmak hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine alamet eder.

Rüyada ağıt yakmak ağlamak bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine ancak dikkat edilmezse yeni ve daha büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalınacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına delalettir.

Rüyada ağıt söylemek ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına, sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına inanılır.

Rüyada ağıt dinlemek kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments