Rüyada ağır hareket etmek

Rüyada ağır hareket etmek yeni bir eve taşınılacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, endişeli durumların son bulacağına ve sahip olunan yetenekler sayesinde büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, bir sebeple çok zor günler geçireceğine, kişinin keyfinin yerine geleceğine, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına, ön plana çıkacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağır hareket etmek gördüyseniz:

  • Gereksiz kişileri hayatınızdan uzaklaştırma kararı alabilirsiniz.

Rüyada ağır hareket etmek huzur dolu günler geçireceğine, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağır çanta taşıdığını görmek maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına, sıkıntılarının kısa süreceğine işaret eder.

Rüyada ağır vasıta görmek kısa zamanda zararlarını telafi edeceğine ve başarıdan başarıya koşacağına, günah işleyeceğine işarettir.

Rüyada ağır yorgan görmek yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına rivayet eder.

Rüyada ağır bir şey taşımak kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, hüsrana uğratacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağır yük taşımak zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine ve gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, ele geçen kazancın artacağına işarettir.

Rüyada birinin ağır hasta olduğunu görmek hatalı yollara gireceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendini ağır hasta görmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine ve hayırlı bir evlada sahip olacağına, sürpriz ve olumlu olaylar yaşayacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments