Rüyada ağaçta yılan görmek

Rüyada ağaçta yılan görmek emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına ve sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, zor günlerini arkasında bırakacağına, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine ve insanlardan uzak bir yaşam sürmeye başlayacağına alamet eder.

Rüyada ağaçta yılan gördüyseniz:

  • Ortaya çıkartmak istediğiniz işlerde kendinizi vazgeçilmez birisi gibi göstermeniz istediğiniz imajı oluşturmanızı sağlayabilir.

Rüyada ağaca sarılmış yılan görmek başarısızlığa, karamsarlığa ve hayal kırıklığına, zorluğa düşeceğine, zarara uğrayacağına delalettir.

Rüyada ağaçta yılan görmek hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağaçta yeşil yılan görmek yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağacın üstünde yılan görmek refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, yardım istediği kişilerin destek vermeyeceğine işaret eder.

Rüyada yılanlı ağaç görmek yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada incir ağacında yılan görmek iş hayatında çok büyük kar edileceğine, özellikle yasal sorunlar yaşanılan kişilerle mahkeme karşısında hesaplaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağaçta siyah yılan görmek ayağını yorganına göre uzatmaması ve önlem almaması halinde icra gibi kötü bir olay yaşanacağına, arkadaşına söylediği bir sırrın açığa çıkması yüzünden bazı kimselerle arasında kırgınlıklar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada yılanı ağaçta görmek çok büyük mutluluklar tadacağına, durumunun git gide kötüleşeceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments