Rüyada ağaçta kavun görmek

Rüyada ağaçta kavun görmek huzurlu günler geçirileceğine, gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, bu sayede iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, çok büyük üzüntüler duyacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine yorulur.

Rüyada ağaçta kavun gördüyseniz:

  • Belli direktifler veya ültimatomlar vermek zararlı olabilir ya da size ültimatom veren kişiler stres yaratabilir.

Rüyada ağaçta kavun görmek yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına işarettir.

Rüyada ağaç kavunu görmek verilen sözlerin tutulacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, verimliliğinin artacağına ve başarılarının devamının geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kavun ağacı görmek kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine yorulur.

Rüyada ağaçtan kavun toplamak borçlarının çoğalacağına, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kavun yemek görmek borcunun kalmayacağına, kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı kavun görmek rahata ereceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına inanılır.

Rüyada kavun kesip yemek borçların kısa sürede ödeneceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına delalet eder.

Rüyada yeşil kavun yemek rakiplerin yapabileceği kötülüklerin sevilen kişiler tarafından engelleneceğine, laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments