Rüyada ağaçta karga görmek

Rüyada ağaçta karga görmek kendini uzun uzun tenkit edeceğine, boş yere korku duyulacağına, huzurunu da kaçıracak hiçbir önemli sorun ve kötü olayla karşılaşmayacağına, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına, pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, işine ve ailesine dört elle sarılacağına, canla başla çalışacağına, başarılı olacağına, kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağaçta karga gördüyseniz:

  • Yaratıcı olursanız maddi kazançlar veya karlı alışverişler söz konusu olabilir.

Rüyada ağaçta karga görmek işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada karga eti yemek sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, zor bir işe girileceğine delalet eder.

Rüyada kafeste karga görmek büyük başarıla kazanacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada kargayı beslemek eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, maddi durumun düzeltileceğine yorulmaktadır.

Rüyada karga tüyü görmek sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, rızkının artacağına rivayet eder.

Rüyada karga kafası görmek çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına işarettir.

Rüyada karganın öldüğünü görmek kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine rivayet eder.

Rüyada karga kovaladığını görmek maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, bu sayede herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments