Rüyada ölü karga görmek

Rüyada ölü karga görmek mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına ve bütün işlerin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine, iş hayatında çok büyük zararlara uğrayacağına, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına tabir olunur.

Rüyada ölü karga gördüyseniz:

  • Sürekli şikayet eden veya sizi geçmeye çalışan kişileri durdurmaya muktedir olabilirsiniz.

Rüyada ölü karga görmek nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına yorulur.

Rüyada karga ölüsü görmek şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına inanılır.

Rüyada karganın uçtuğunu görmek çok büyük sıkıntılar çekip çok zor durumlar ile karşı karşıya kalarak ister istemez aile bireyleri ile tartışacağına, mutlu bir evliliğe yorulur.

Rüyada beyaz karga görmek zaferler kazanacağına, onların bir adım önüne geçeceğine, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada bir karga görmek çalışmaların bol kazanç getireceğine, kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına delalet eder.

Rüyada karga öldürdüğünü görmek hararetli olayların meydana geleceğine, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, bu sebepten ötürü işlere kısa da olsa bir süre ara verileceğine alamet eder.

Rüyada karga olmak daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına ve bu durumun bir süre devam edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada karga ve karga yavrusu görmek duyguların karşılık bulacağına, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Lethe

Merhaba dün gece rüyamda 2 karga ölüsü gordum poşetin içindeydiler evde bı koltugun içinde sonrasinda küçük siyah siyah gölgeler gördüm etrafimdakilere burda kötü ruhlar var dedim odayı terk etmelerini söyledim çok etkisinde kaldım merak ediyorum nedir anlamı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim

Rıza

Rüyamda annem bana bizim binadaki karga ölmüş dedi