Rüyada karganın uçtuğunu görmek

Rüyada karganın uçtuğunu görmek sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına, ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, mantık ile verdiği bir karar yüzünden büyük zarara uğrayıp kararından çok büyük pişmanlık duyacağına, ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine ve bu yüzden insanlara olan güvenin sarsılacağına, azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada karganın uçtuğunu gördüyseniz:

  • Daha duyarsız olmayaa çalışıyor olabilirsiniz.

Rüyada karga uçurmak sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada karganın uçtuğunu görmek yaşanan zor günlerin biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine delalettir.

Rüyada uçan karga sürüsü görmek büyük beklentiler içerisine girmesi nedeni ile yaşadığı hüsranın kendisini çok sarsacağına, çok büyük sorunlar yaşayacağına işarettir.

Rüyada karganın uçmasını görmek eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada uçan karga görmek çok eğleneceğine, başkalarına rehberlik etme fırsatı bulacağına yorulur.

Rüyada karga doğurmak tatil ya da dünya turuna çıkacağına, evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına inanılır.

Rüyada karganın başına konduğunu görmek büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine ve bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine işaret eder.

Rüyada renkli karga görmek çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, rakiplerini arkasında bırakacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments