Rüyada ağaçta fare görmek

Rüyada ağaçta fare görmek rüya sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine ve hayatında istemediği ve sevmediği kişi ile bir iş yapmak zorunda kalacağına, fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, kariyer sahibi olacağına, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, bir insanın yaşayabileceği en güzel ve en kutsal duyguları yaşama şansına sahip olacağına inanılır.

Rüyada ağaçta fare gördüyseniz:

  • İşleri düzene koymaya başlayabilirsiniz.

Rüyada ağaçta fare görmek hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, şansının yaver gideceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine inanılır.

Rüyada yemekte fare görmek daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, anne ya da baba ile ters düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada bebek ve fare görmek uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına yorulur.

Rüyada beyaz fare ve kedi görmek anne babanın üzüntü duyacağına, üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan hastalıkların, musibetlerin, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada fındık faresi yemek çok iyi mevkilere götürecek çalışmalara imza atılacağına, çok daha iyi koşullara sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uyuyan fare görmek tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, içinin rahatlayacağına inanılır.

Rüyada fındık fare görmek sevdikleri ile bir araya geleceğine ve onlarla sıkı muhabbet kuracağına, rüya sahibi erkekse şansının açılacağına işarettir.

Rüyada farenin saldırısına uğramak beklenmedik bir zamanda meydana gelen güzel bir gelişmenin yeni iş olanakları sağlayacağına, yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments