Rüyada ağaçta büyük yılan görmek

Rüyada ağaçta büyük yılan görmek uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, malvarlığının artacağına, rahata ereceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, rüya sahibinin yalnızlaşacağına, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağaçta büyük yılan gördüyseniz:

  • Kendinizle ilgili kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada ağaçta büyük yılan görmek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada büyük bir ağacın kesildiğini görmek şaşkın olacağına, dinde ve ahlakta güzelleşip olgunlaşacağına işaret eder.

Rüyada büyük köklü ağaç görmek bazı kişiler ile iş ile ilgili ortaklıklar kurulacağına, yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine tabir olunur.

Rüyada büyük ağaç kesmek çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, hayatının karışacağına, kişinin can derdine düşeceğine delalettir.

Rüyada büyük çınar ağacı görmek çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, terslik yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyük ağaç gövdesi görmek dişi zorla çekiliyorsa mallarının haciz edileceğine, atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyük meyve ağacı görmek ebeveynlerinden biri ile ilgili bir sağlık sorunu haberi alacağına, ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine işaret etmektedir.

Rüyada büyük yapraklı ağaç görmek kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına, hataların düzeltileceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments