Rüyada ağaç yeşillik görmek

Rüyada ağaç yeşillik görmek eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine ve yoğun bir duygu seline kapılacağına, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine ve yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına, kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağaç yeşillik gördüyseniz:

  • Artık çok da faydalı olmayan iş, ilişki, yöntem, eşya, alışkanlık v.b türünde şeyleri geride bırakmak gerekiyor olabilir.

Rüyada yeşil ceviz ağacı görmek kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada yeşillik ağaç görmek kendisine yeni uğraşlar bulacağına, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil ağaç görmek iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil büyük ağaç görmek sevilen bir işe ortak olunacağına, her anlamda şifa bulmaya rivayet etmektedir.

Rüyada ağaçtan yeşil elma toplamak kişinin kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına işaret eder.

Rüyada ağacında yeşil ceviz görmek maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada evin içinde yeşil ağaç görmek kişinin korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına inanılır.

Rüyada yeşil ağaçlı bahçe görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments