Rüyada ağaçta olduğunu görmek

Rüyada ağaçta olduğunu görmek yeni bir iş bulacağına, ilerleyen zamanlarda da istediği neticeye ulaşacağına, bolluğun ve bereketin artacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, maddi sorunlarının çözüleceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına rivayet eder.

Rüyada ağaçta olduğunu gördüyseniz:

  • Gerek iş, gerek zevk için yolculuk yapabilirsiniz.

Rüyada portakal mandalina ağacı görmek çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağaçta meyveler görmek kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sarı erik ağacı görmek rızıksız kalacağına, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine ve güzel bir birlikteliğin başlayacağına delalettir.

Rüyada adak ağacı görmek kişinin dertlerinden, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine alamet eder.

Rüyada ağaç budamak birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, ona yardımcı olacağına, elinden geliyorsa ona borç vereceğine rivayet eder.

Rüyada kavak ağacından düşmek büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına fakat rızkının da hiçbir zaman kesilmeyeceğine, neşesinin de yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada şeftali ağacı diktiğini görmek kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine işarettir.

Rüyada bahçeye ağaç dikmek bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine ve kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments