Rüyada afganlı görmek

Rüyada afganlı görmek kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, rüya sahibinin mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine, güzel bir iş fırsatına, işinden evine gidip geleceğine tabir olunur.

Rüyada afganlı gördüyseniz:

  • Belli bir konunun yatışması için daha esnek olmanız gerektiğini düşünebilirsiniz.

Rüyada genel af görmek kişinin kazancının çoğalacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş birinden af dilemek yükseldikçe yükseleceğine, dünyanın nimetlerinden de daha fazla faydalanabileceğine inanılır.

Rüyada afrikalı görmek çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine işaret eder.

Rüyada ağlayarak af dilemek kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına yorulur.

Rüyada afganistanua gitmek sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, yanlış anlaşılmalardan dolayı sürekli kendini ispat etmek zorunda hissedeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine tabir olunur.

Rüyada birini affetmemek karşısında kendisinden yardım isteyen birinin olacağına, anne baba kavgası ile uğraşılacağına, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine işarettir.

Rüyada afrodit görmek sevilen bir kişi ile tartışılacağına, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine işarettir.

Rüyada babadan af dilemek hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için  harcanacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments