Rüyada adet pedi görmek

Rüyada adet pedi görmek mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, yakın bir zamanda rüya sahibini bulacağına, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, duyguların karşılık bulacağına, düşkün kimselerin yardımına koşacağına, yanlışının da çevresinde deyim yerindeyse yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, etrafındaki kişilere de yardım edeceğine, iyi, hayırlı bir evlat olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada adet pedi gördüyseniz:

  • Ani bir teklif ilginizi çekebilir.

Rüyada adet pedi görmek hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, hayatının ilerleyen zamanlarında kendisini kanıtlayabileceği bir fırsat yakalayarak kısa süre içinde şöhret olacağına tabir olunur.

Rüyada pet şişede su almak maddi anlamda zarar edeceğine, üzüleceğine, yıpranacağına, zahmetinin çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada kirli kadın pedi görmek yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına işarettir.

Rüyada pet şişe toplamak çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine işarettir.

Rüyada pet şişeden su içmek çocuk sahibi olmak istiyorsa da eşinin hamile haberini alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ped vermek hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına işaret etmektedir.

Rüyada peluş oyuncak görmek şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, ele geçen kazancın yetersiz kalacağına delalet eder.

Rüyada temiz ped görmek maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, yönetici makamına geleceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments