Rüyada adam yüzü görmek

Rüyada adam yüzü görmek yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, ruhunun şifa bulacağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine, günahlarından kurtulmak için allah’a sığınacağına, söylediği bir sözden ötürü pişmanlık duyacağına, maddi olarak büyüyeceğine, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüyada adam yüzü gördüyseniz:

  • Akla yatkın olmanın ya da sağduyu içermenin çok uzağında olan öneriler, teklifler veya davetler söz konusu olabilir.

Rüyada nur yüzlü yaşlı adam görmek çok büyük fırsatları kaçıracağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz yüzlü adam görmek kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına delalettir.

Rüyada siyah yüzlü adam görmek istenmeyen bir yolculuğa, sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına, ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine işaret eder.

Rüyada adam yüzü görmek gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına, çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada havuzda yüzen adam görmek birçok konuda daha dikkatli olunacağına ve emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil yüzlü adam görmek rahatının her zaman yerinde olacağına, sahip olduklarını başkalarına hava atmak için kullanacağına işaret eder.

Rüyada nur yüzlü adam görmek küfürlü söze, dileklerin ve duaların kabul olacağına tabir olunur.

Rüyada yüzen adam görmek çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, kişinin mutsuz ve üzgün olacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments