Rüyada adam başı kesmek

Rüyada adam başı kesmek büyük işlere girerek hayal ettiği herşeye kavuşacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine, boş hayaller peşinde koşarken, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına, kişinin zor ve mutsuz günler geçireceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, geçimin daha kolay hale geleceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada adam başı kesmek gördüyseniz:

  • Heyecanınızın sizi dengesiz davranışlar içine sokmasına izin vermeyin.

Rüyada adam başı kesmek kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, tartışma, kavga ve stresin bir türlü sona ermeyeceğine, güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına tabir olunur.

Rüyada tavuk başı kesmek parasının da, malının da eksilmeyeceğine, sıkıntısız, sorunsuz ve çilesiz bir dönem geçireceğine bu sürede kendisi için çok faydalı, verimli ve bereketli işler yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada başını kesmek çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Rüyada aslan başı kesmek çok büyük menfaatler kazanacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada düşmanın başını kesmek yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine ve bu konuda başarılı bir iş çıkartarak etrafındaki insanların takdirlerini üzerine toplayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada adamın başını kesmek verimli olacak işler yapacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına delalettir.

Rüyada kedi başı kesmek ortaklı işlere girileceğine, beddua ve ah alacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada baş parmağını kesmek bazı kötü kişilerle muhatap olacağına, hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments