Rüyada açmış menekşe görmek

Rüyada açmış menekşe görmek şansının kendinden yana olacağına, belki de hayatının aşkını bulacağına, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, bazen yokluk, bazen fakirlik görüleceğine, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına, kişinin sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına, yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına, işlerinizin bozulacağına işarettir.

Rüyada açmış menekşe gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız, aile büyükleriniz arasında hastalık ya da herhangi bir sıkıntı verici durum olabilir.

Rüyada menekşe açtığını görmek kişinin rahat ve huzurlu hayatının sona ereceğine, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine işaret eder.

Rüyada açmış menekşe görmek yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına, çalışma hayatında büyük zararlara maruz kalınacağına işaret eder.

Rüyada menekşe görmek şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, ters giden işlerin normale döneceğine rivayet eder.

Rüyada saksıya menekşe dikmek karşısına engellerin, başarısızlıkların, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, müjdeli haberler alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada mor menekşe ekmek ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına işaret etmektedir.

Rüyada saksıda menekşe görmek hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına işaret eder.

Rüyada sarı menekşe görmek çok büyük zararlara uğrayacağına, bu zararlardan ötürü kendisini çok büyük bir boşlukta göreceğine, kişinin adımlarını atarken çok dikkatli olmasına işarettir.

Rüyada menekşe ekmek huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, yaşadığı sıkıntılı günlerden ötürü kendisini işine veremeyen rüya sahibinin, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments