Rüyada acı görmek

Rüyada acı görmek kısmetlerinin ve şansının artacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine, hayatın temposunun yükseleceğine, insanların alım gücünün azalacağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, işlerin açılacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına delalettir.

Rüyada acı gördüyseniz:

  • Vizyonunuzu sezgilerinizle birleştirmeniz durumunda ise, her şey harika olabilir.

Rüyada acı patlıcan yemek hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, yönetici makamına geleceğine delalettir.

Rüyada acı biber turşu görmek yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine, bol muhabbette kalacağına inanılır.

Rüyada acı su kusmak borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, işinin ehli durumuna geleceğine rivayet eder.

Rüyada ölü birini acı çekerken görmek zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada acı çektirmek sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, durumu değiştirmek için elinden gelen hiçbir şey olmayacağına rivayet eder.

Rüyada acı salça görmek eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, yenileneceğine delalet etmektedir.

Rüyada acı yedirmek kişinin zor ve mutsuz günler geçireceğine, kazancının artacağına, hayatının da düzene gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada acı bir şey yemek verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, moralinin düzeleceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments