Rüyada abdest görmek

Rüyada abdest görmek belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, kısa bir zaman içinde yaşayacağı bazı olaylar sayesinde dertlerinden çok kısa zaman içinde çözüme kavuşturacağına ve el attığı bir işte kendisine sorun çıkartan bütün olayları başarıyla bitireceğine, zorlukları teker teker aşacağına, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, rahat bir döneme girileceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına, daha iyi yerlere geleceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına alamet eder.

Rüyada abdest gördüyseniz:

  • Haraketsizliğinden şikayet ettiğiniz bir konu birdenbire canlılık kazanabilir.

Rüyada büyük abdestini çamaşırına yapmak sorunlarının biteceğine ve sıkıntılarının bu sayede sona ereceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, huzur içinde yaşayacağına işarettir.

Rüyada mezarlıkta abdest almak etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına, anne baba duası alacağına yorulur.

Rüyada büyük ve küçük abdest görmek arzularına kavuşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zaman içinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasına abdest aldırmak hem de ailesi tarafından hoş karşılanmayacağı için probleme dönüşeceğine, huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının büyük abdest yaptığını görmek başı sıkışanın derdine çare bulacağına, iş konusunda da beklentilerin gerçekleşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada tuvalete büyük abdestini yapmak imkânlarını kaybedeceğine, geçim derdinin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada büyük abdest kaçırmak sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, çok iyi giden işlerin duracağına alamet etmektedir.

Rüyada cami abdest almak çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments