Rüyada abdestli olduğunu görmek

Rüyada abdestli olduğunu görmek aile bireylerine bu sayede çok büyük yardımlarda bulunulacağına, iş yerinde kıymetinin anlaşılamaması yüzünden kişinin mutsuz olacağına, birikim yapılacağına, kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, önünün açılacağına, kazancının sağlam ve sabit olacağına, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına işarettir.

Rüyada abdestli olduğunu gördüyseniz:

  • Yanlış bilgilendirilebilirsiniz.

Rüyada ölmüş birini abdest alırken görmek kendisi hakkında olumlu düşünceleri olan insanları hayal kırıklığına uğratacağına, şansın ve bahtın da açılacağına inanılır.

Rüyada deniz suyuyla abdest almak sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada gölden abdest almak amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına inanılır.

Rüyada büyük abdest yapmak ve temizlemek kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına, başarılarının devamlı olacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine delalet eder.

Rüyada tuvalete büyük abdest yapmak iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına delalettir.

Rüyada başbakanla abdest almak bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına yorulur.

Rüyada abdestli birini görmek ekonomik gücün çoğalacağına, işlerin hafifleyeceğine, daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada iç çamaşırına büyük abdest yapmak alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments