Rüyada yavru kedi görmek

Rüyada yavru kedi görmek yakın arkadaşlarından birinin teklifiyle katılacağı bir organizasyon veya toplantıda yalancı, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına, rahat nefes alınacağına, zorlukların biteceğine, bolluk ve berekete kavuşacağına işarettir.

Rüyada yavru kedi gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz misafirleriniz olabilir veya siz davet edebilirsiniz.

Rüyada yavru kediye ekmek vermek suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına, çektiği yokluğun unutulacağına delalettir.

Rüyada evin içinde kedi yavrusu görmek aralarındaki iyi geçimin ve koyu muhabbettin bozulacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kedi yavrusunun işediğini görmek sıkıntıların ve sorunların kısa bir zamanda çözüleceğine, bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada yavrusunu yiyen kedi görmek sürpriz gelişmeler yaşayacağına, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine, çok büyük sıkıntılar çekeceğine inanılır.

Rüyada sevimli yavru kedi görmek çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına inanılır.

Rüyada kedinin yavrusunu yediğini görmek resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, kendi işini kurarak, alın ter ile ekmeğini kazanacağına delalet eder.

Rüyada kedi yavrusunun ısırdığını görmek kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kedi yavrusu sevdiğini görmek maddi olarak zor bir döneme girileceğine, tüm kederinin uçup gideceğine alamet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.