Rüyada üzerine kelebek konduğunu görmek

Rüyada üzerine kelebek konduğunu görmek çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine, işlerinin bozulup, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına, onlarla çok iyi vakit geçireceğine, sıkıntıların azalacağına, zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, variyet sahibi olacağına, helal ekmek yiyeceğine, istediği kadar çocuğun allah tarafından kendisine nasip edileceğine yorulur.

Rüyada üzerine kelebek konduğunu gördüyseniz:

  • Zor bir ilişkinin yanlış bir adımdan geri dönmek zor hale gelmeden dengede tutulması gerekiyor.

Rüyada üzerine kelebek konduğunu görmek işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, böylelikle ticaret hayatına ilk adımı atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kelebeğin eline konduğunu görmek sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada kelebeğin üzerine konduğunu görmek ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına işarettir.

Rüyada kelebeğin başına konduğunu görmek gelişim içine girileceğine, kişilerle arasının fena şekilde açılacağına delalet eder.

Rüyada kelebek konduğunu görmek sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına alamet eder.

Rüyada güvercin konduğunu görmek maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına alamet eder.

Rüyada mezara konduğunu görmek başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada kuşun omzuna konduğunu görmek uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, kendisini çok rahatsız hissedeceğine, bu yüzden bu durum için çeşitli önlemler alacağına rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments