Rüyada ünlü biriyle fotoğraf çekmek

Rüyada ünlü biriyle fotoğraf çekmek rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine, şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına, istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına, huzurunun artacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, gönlünce harcama yapmasına rivayet etmektedir.

Rüyada ünlü biriyle fotoğraf çekmek gördüyseniz:

  • Tuhaf, ilginç, aldatıcı, beklenmedik veya ilham verici olaylar yaşanabilir.

Rüyada ünlü birinin fotoğrafını çekmek büyük başarılar kazanacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına tabir olunur.

Rüyada ünlü biriyle fotoğraf çekmek amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine, beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine alamet eder.

Rüyada ünlü birisiyle fotoğraf çekilmek hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada ünlü biriyle fotoğraf çektirmek umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, çok büyük hayır duaları alacağına yorulur.

Rüyada bir ünlüyle fotoğraf çektirmek hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada bir ünlüyle fotoğraf çekilmek yaşanan olaylardan ve karşılaşılan durumlardan ötürü psikolojik olarak çok kötü bir noktaya gelineceğine, çok daha büyük adımların atılacağına ve büyük kazançların elde edileceğine işarettir.

Rüyada ünlü birisiyle fotoğraf çektirmek rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada ünlü biriyle fotoğraf çekilmek nüfuzlu, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, bol kazançlı bir iş yerine sahip olunacağına işaret etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
guksu

İyiymişş:))

Nulven

Rüyada çakal adında bir ünlü ile fotoğraf çekiniyordum ve çakal okulun önünde birini bekliyordu çok güzeldi rüya..

Dilan alp

Rüyamda hastaneye gidiyordum moralim çok bozuktu yolda aytac şaşmaz i görüyordum koşarak yanına gidip fotoğraf çekilmek istiodum oda kabul ediodu 40 yıllık arkadaş gibi davranıyordu bn cok mutlu oluyordum

Vat

Ben rüyada demet akalın ve hadiseyle fotoğraf çekiliyordum ne anlama geliyor

Zeynep

Rüyamda markete girmiştim tam girdiğim anda Burak çeliği gördüm bı anda heyecanlanıp fotoğraf çekmek istedim kabul etti fotoğraf çektim kafasında zabıta şapkası vardı şapkayı kesti şapkanın üstündeki numaradan doğru beni sikayet et dedi o sırada beni takip eden 2 erkek vardı erkeğin teki kapının önünde diğeri kapının arkasındaydi beni izliyorlardı çok takmadim anlamı nedir acaba