Rüyada toprağın altında yılan görmek

Rüyada toprağın altında yılan görmek ticaretten yana kısmetlerinin çoğalacağına, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, yaşam şartlarının iyileşeceğine, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine, ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine ancak yine de doğru bildiğini yapacağına, çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, sevinçli ve güzel günler göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada toprağın altında yılan gördüyseniz:

  • Mücadele gerektiren ortamlar oluşabilir.

Rüyada toprak altında yılan görmek büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına ve hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına delalet etmektedir.

Rüyada toprağın altından çıkan yılan görmek sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, yüklü miktarda para kazanacağına, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine alamet eder.

Rüyada toprağın altında yılan görmek büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, rakiplerin orada burada çeşitli yalanlar söyleyeceklerine, bu yalanların ardından aile içine nifak tohumları ekileceğine ve üzüntü duyulacağına yorulmaktadır.

Rüyada topraktan yılan çıktığını görmek onlardan büyük hayır göreceğine, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine rivayet eder.

Rüyada toprak rengi yılan görmek gözyaşının dineceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, alışık olmadığı, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına yorulur.

Rüyada yılanı toprağa gömmek haksızlık yapmayacağına, alınacak üzücü bir haber yüzünden büyük bir motivasyon kaybına uğranacağına yorulur.

Rüyada yılanın toprağa girdiğini görmek kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, isminden sıkça söz ettireceğine, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına işaret eder.

Rüyada toprak içinde yılan görmek hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine ve uzun yılardan beri hayal ettiği şeylere sabır ve azim göstererek yakın bir zaman içinde kavuşacağına yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Rüyamda bataklık gibi bir yerde gri renkte birçok yılanı toprak altında gezerken gordum yerler camur ve buyuk delikler halinde idi urkutucu durumda idim anlami nedir

ayşe

Merhaba rüyamda tepe gibi biyerden aşağı inmek istiyorum . ben tepeden bakıyorum . elimde sopa gibi bişey var aşağı sallıyorum bişey hissediyorum. toprağın altında yılan olduğunu görüyorum ve sadece kafasını çıkarıyor ordan görüyorum. tabiri nedir. gerçekten etkilendim

Derya

Selamım aleykum ruyamda toprağın altında 4 tane ayrı ayrı yerlerde büyük siyah sarı şeritli yılan gördüm topragın içine doğru süzülüyordü anlamı nedir

Anonim

Rüyamda evimin yakınında toprağın altında kırmızı siyah renkli kocaman bir yılanın çıktığını gördüm sonra beni kovaladı