Rüyada toprağı kazıp taş çıkarmak

Rüyada toprağı kazıp taş çıkarmak işini kaybedeceğine, ekmeksiz kalacağına, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, onlar sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, çok büyük bir rahata ereceğine, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, yokluk ve fakirlik içinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada toprağı kazıp taş çıkarmak gördüyseniz:

  • Duygusal ihtiyaçlarınızı diğerlerinin planlarından bağımsız bir şekilde önde tutmanız gerekiyor.

Rüyada toprağı kazıp taş çıkarmak kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, birçok dertle muhatap olacağına delalet eder.

Rüyada toprağı kazıp altın çıkarmak büyük maddi kazanç elde edileceğine ve zenginlik sahibi olunacağına, rahat edilecek bir projeye girileceğine inanılır.

Rüyada mezar kazıp ölüyü çıkarmak itibar edineceğine, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, gelirinin artacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine tabir olunur.

Rüyada kuyu kazıp su çıkarmak emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, kazancındaki verimliliğin artacağına inanılır.

Rüyada kazıp çıkarmak atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine, iyi huylarını, prensiplerini, inancını bir kenara atıp daha fazla para elde etmek için hırsına yenik düşeceğine delalettir.

Rüyada toprağı kazıp altın bulmak girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada toprak kazıp para bulmak kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, rütbesinin yükseleceğine işaret eder.

Rüyada toprak kazıp altın bulmak aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına, borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye rivayet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments