Rüyada tırnak içini temizlemek

Rüyada tırnak içini temizlemek çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarı kazanacağına, içinin hafifleyeceğine, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına aynı zamanda tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, kendisini çok huzurlu hissedeceğine, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada tırnak içini temizlemek gördüyseniz:

  • Diğerlerinin neler yaptığını görmek için beklemeyin.

Rüyada tırnaklarını temizlemek sorunlarının sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına işarettir.

Rüyada tırnak içini temizlemek iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada tırnak arasını temizlemek yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, endişelerin yerini mutluluğun alacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada tırnak kiri temizlemek sahte arkadaşlıklardan kurtularak çok daha kalıcı dostluklar edineceğine, onu başarıya, çıkış yoluna ve kurtuluşa götürecek yardımsever, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada ayak tırnağı temizlemek uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine bu sayede karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına yorulur.

Rüyada tırnak pisliği temizlemek atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine, hayatının bu sayede güzelleşeceğine delalet eder.

Rüyada tırnakları temizlemek çok büyük kazançlar elde edileceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, büyük başarılar kazanacağına ve çok iyi yerlere gelerek yardıma ihtiyacı olan herkese yardım edeceğine alamet eder.

Rüyada ayak tırnaklarını temizlemek atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, istediğiniz gibi birisi ile tanışıp ilişkinizi evliliğe dönüştüreceğinize yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meral

Selam rüyamda sol ayak tırnağimdan tırnak kiri temizliyordum orta parmaktan ucu sivri tırnak törpüsü ile o kadar çöktü ki şaşkınlık içindeydim kızım yanımdaydı sahil gibi bir yer anımsıyorudum kumsal gibi tınağimdan kum tanecikleri çıkıyordu kızım bu iş neyin nesi dedim anne iyiki kum girmiş denizin suyu girseydi direk beynine giderdi tuzlu su nede olsa dedi yaninda da delikanlı bir çocuk vardı yüzünü tam gòrmediğim adeta tırnağımn içinden kum fışkırıyordu sevgiler

Meral

Teşekkürler