Rüyada tavuk suyu içmek

Rüyada tavuk suyu içmek uzun yıllar yaşayacağına, ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan rüya sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına ve sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına, dayanışma içinde kalacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada tavuk suyu içmek gördüyseniz:

  • Söylediklerinizin doğru anlaşıldığından emin olmadan cümleyi bitirmeyin.

Rüyada tavuk suyu çorbası içmek ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine, yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına işarettir.

Rüyada tavuk suyu içmek çok büyük miktarda kazanç getireceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine alamet eder.

Rüyada tavuk suyu çorba içmek huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine işarettir.

Rüyada tavuk suyu görmek sevilen bir kişinin söyleyeceği gurur kırıcı bir söz yüzünden büyük bir üzüntü yaşanacağına, sıkıntılı bir işe girileceğine işaret eder.

Rüyada tavuk suyu çorbası görmek zararlarını telafi edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine işaret eder.

Rüyada tavuğa su vermek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, borçlarını ödeyeceğine, aile hayatında çok sıkıntı çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada su içen tavuk görmek karşılıklı olarak ayrılıkların yaşanacağına, iş konusunda yeni fikir ve projelerle başarı sağlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada suyun içinde tavuk görmek konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, rütbe edineceğine inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments