Rüyada tanımadığım bir erkekle konuşmak

Rüyada tanımadığım bir erkekle konuşmak maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, sorunlarının son bulacağına, sıkıntılarının allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, sevdiği bazı kişilerden alacağı destek sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, arkadaştan görülecek faydaya, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, kişinin bu şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada tanımadığım bir erkekle konuşmak gördüyseniz:

  • Tipik tavırlarınızın dışına çıkarak belli bir konuyu lehinize çevirme fırsatı bulabilirsiniz.

Rüyada tanımadığı bir erkekle konuşmak içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada tanımadığı erkekle konuşmak büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, düşmanlarına karşı tetikte olacağı gibi, bu kimselerin oyunlarını bozmak için çok sakin ve gizli şekilde hareket edeceğine tabir olunur.

Rüyada tanımadığın erkekle konuşmak rüya sahibinin sürpriz olaylarla karşılaşacağına, onları memnun eden davranışlar sergileyeceğine inanılır.

Rüyada tanımadığım bir erkekle konuşmak yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine işaret eder.

Rüyada tanımadığın bir erkekle konuşmak bir sebeple kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığın bir kızla konuşmak vereceği tüm uğraşlara rağmen bu zararları bir türlü kapatamayacağına, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığın insanlarla konuşmak maddi ve manevi olarak büyük zarara uğrayacağına, yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına inanılır.

Rüyada tanımadığın kızla konuşmak aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
melih

telefonum çaldı tanımadığım bir adam bana düşmanım olan bir kadının arkadaşı olduğunu söyledi ve o kadın adına benimle konuşmak istediğini söyledi bende tanımadığım o kişiye bana düşman kadının yaptıklarını anlatmak istediğimi söyledim bunun üzerine o yabancı adam telefonu kapattı

Ayşey-i nur

Rüyam’da karanlık bir evdeyim,bir erkek beni aradığını söylüyo seninle konuşmak için aradım açmadın diyo.Aynı zaman’da gelinimiz’de orda yemek yapmış,birçok insanlar var hepsi siyah giyinmiş böyle aşiretmiş gibi aynı sülale herkes akraba birbiriyle.Ama köydeyiz bir komşunun evin’de oturuyoruz.

Kübra Dündar

Rüyamda çok zengin yakışıklı esmer uzun boylu tanımadığım bir adamla konuşup yanına bulundum.. ona refakat ediyor gibiydim yanında her yere gidiyordum yemek toplantı gibi ama yemek yemedik rüyayı tam net hatırlayamıyorum ana hatları ile böyle.. lütfen yorumlar mısınız?

Esra Kara

Rüyamda fırında çalışan genç bir delikanlı ile konustugumu gördüm biz konuşurken kız kardeşi geldi ve abi niye yüzüğünü takmadın görende seni bekar sanacak dedi bu neye işarettir

selim

rüyada başka ülkede yabancı ile konuşmak

Anonim

Rüyamda köydeydim ve en son hatırladığım kısım da hızlı bir şekilde yıldan gidiyorum ama yürüyerek mi arabayla mı belli değil tek başımayım ve gece karanlık daha sonra giderken motorla 20 li yaşlarda erkek ben (16 yaşındayım) geliyor ve yolda durup sohbet etmeye başlıyoruz ama çok içten sohbet ediyoruz sanki birbirimizi tanıyormuş gibi ama ilk defa karşılaştığımızın da farkındayız.

Mania

Rüyamda bir mahalle var ama köy gibi bir yer sonra biz tanımadığım o erkekle markete giriyoruz bir şeyler alıyoruz sonra bir yere oturup sohbet ediyoruz. Sonra bana akşam beraber yemek yiyelim mi diyor ama bunu derken bana bakmıyor ve çok hızlı bir şekilde diyor. Sonra bir eve doğru yürüyoruz oradada benim en büyük kuzenim ve çocukları var. Bian da kuzenimin en küçük kızı ben bankadan 1/10 miktarında kredi çektim diyor 3 ümüzün adına bende ne alaka niye böyle bir şey yaptın diyorum. Sonra yanıma annem geliyor içi para dolu olan çantayı alıyorum ve gidiyorum.
Bu rüyayla bağlantılı olarak bir şeyler daha gördüm ama çok tuhaftı yinede yazmak istiyorum.
Bir anda ne olduğunu anlamadan bir erkek çocuğunun gözlerinden görmeye başlıyorum. O erkek çocuğu bir yangından kaçıyor ama sanki kaçmak istemiyormuş gibi davranıyor. Yanan bir eve girmeye çalışıcakken önü bir anda alev almaya başlıyor.
Böyle çok tuhaf bir rüyaydı anlamı nedir? Teşekkür ederim.

Sude

Rüyamda bir mahalledeydim saat gece yarısını biraz geçmişti ben 16 yaşındaydım ve tanımadığım 18-19 yaşlarında bir erkekle yakın arkadaşmışcasına konuşuyorduk ve erkek sanki İngiltere prensiymişcesine sucuğu bilmiyordu ve ben sucuğun ne olduğunu ona anlatıyordum ve o kahkaha atıp beni dinliyordu ve bir apartmana giriyorduk girdiğimiz ev de benim teyzem ve annem vardı ve parti olucakmış gibi etrafı hazırlamışlardı. (çok saçma bir rüya)

melike

rüyam da eski sevgilimle oturup konuşuyoruz.evlilikten korktuğu için uzaklaştığını belirtiyor ama eski sevgilim hiç tanımadığım bir erkek aslında
yani konuştuğum yabancı erkek aslında eski sevgilim
anlam veremedim
e-mail: mavi_saltanat@hotmail.com