Rüyada tanımadığım bir erkek görmek

Rüyada tanımadığım bir erkek görmek çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, kolaylık sağlayacağına, yaşayacağınız sıkıntıları kolay atlatacağınıza, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine, yüksek mertebeye geleceğine, sorunların yeni sorunlar doğuracağına işaret eder.

Rüyada tanımadığım bir erkek gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyette olursanız olun birileri size karşı dostça olmayan tutumlara girebilirler.

Rüyada hiç tanımadığın bir erkekle öpüşmek sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanımadığın bir erkekle tanışmak ticarette, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığı yakışıklı erkek görmek rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına delalet eder.

Rüyada tanımadığın bir erkeğin elini tutmak ayrılmış olanların kavuşacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine, üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına alamet eder.

Rüyada tanımadığın erkek çocuğu görmek atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına alamet eder.

Rüyada tanımadığı bir erkek görmek işlerinde büyük zararlara uğrayacağına, sıkıntılarının biteceğine, kazancının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığı bir erkekle evli olduğunu görmek mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, şeref ve haysiyetin artacağına yorulur.

Rüyada hiç tanımadığı bir erkek görmek sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mahir

Evimin önünde dikiliyordum. Yanıma bir erkek geldi merhaba dedi.yakınım olan ve baba düşmanlık eden bir erkek var. Geleni o zannettim. Yüzüne baktım aynı o. Üzerinde tek renk desensiz yeşil kazak vardı. Uyandıktan sonra bile hala acaba düşmanım olan o kişi miydi diye düşünüyorum

mahir

teşekkür ederim inşallah amin