Rüyada silahla sırtından vurulmak

Rüyada silahla sırtından vurulmak iflasın eşiğine geleceğine, parasız kalacağına, yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, mal mülk edineceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, para sıkıntısından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada silahla sırtından vurulmak gördüyseniz:

  • Girişeceğiniz işlerin ortaya koyacağınız efora değmeme ihtimali var.

Rüyada sırtından silahla vurulmak rüya sahibinin elinden gelenleri yapsa da bu işi bitiremeyeceği için moral bozukluğu yaşayacağına, üzüntülerin biteceğine yorulur.

Rüyada sırttan silahla vurulmak yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, kendisine ev ve araba gibi şeyler alarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına inanılır.

Rüyada silahla sırtından vurulduğunu görmek ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, zorlukları aşacağına delalettir.

Rüyada sırtından silahla vurulduğunu görmek yapılan hataların tekrarlanmayacağına, hayatı boyunca, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada silahla sırtından vurulmak yaşadığı bir rahatsızlıktan allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, bazı sorunlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada sırtından vurulduğunu görmek çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza, çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada sırtından tüfekle vurulmak işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sırtından kurşunla vurulmak tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine, rüya sahibinin yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına alamet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.