Rüyada sevdiği kişinin ölüm haberini almak

Rüyada sevdiği kişinin ölüm haberini almak her istediğini elde edeceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, kafanın rahat olması sayesinde başka işlerle ilgilenileceğine, kendisini çok iyi hissedeceğine, bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine, helal rızık yiyeceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına alamet eder.

Rüyada sevdiği kişinin ölüm haberini almak gördüyseniz:

  • Mücadele etmeyi gerektiren rekabet ortamları olabilir.

Rüyada sevdiğin kişinin ölüm haberini almak hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine yorulur.

Rüyada sevdiği kişinin ölüm haberini almak parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir kişinin ölüm haberini almak şansının ve bahtının açılacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına ve uzun zamandan beri görmediği arkadaşları ile bir düğün ya da doğumgünü gibi bir sebepten ötürü bir araya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yaşayan kişinin ölüm haberini almak sıkıntı ve sorunların başgöstermeye başladığına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin birinin ölüm haberini almak bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, tatilinin yarıda kalmasından ötürü kızgın ve üzgün bir şekilde sorunla ilgilenmeye başlayacağına ve yorgun olduğu için de kendisini bir türlü içinde bulunduğu sıkıntılı duruma adapte edemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiği birinin ölüm haberini almak hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, bu sayede çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, huzurlu, mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiği insanın ölüm haberini almak hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına, imkânlarının çoğalacağına, hayat kalitesinin de yükseleceğine delalettir.

Rüyada sevdiğinin ölüm haberini almak manevi olarak kalbin allah aşkı ile dolacağına, bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine delalet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
A. A.

rüyamda sevdiğim kişi (exim ama hala konuşuyoruz) internette bir haber sayfasında öldüğünü bildiren bi haber gördüm, ama gülerek okudum çünkü ölmediğini sanıyordum. ardından ona mesaj attım “seni öldü sanıyorlar” diye. rüyamın anlamı nedir acaba?

K.

Rüyamda çok uzun zamandır sevdiğim ama açılamadığım kişinin ölüm haberini alıp inanamıyodum, ağlamıyodum bile bomboş hissediyodum. Sosyal medyadan sürekli bi şey yapmasını bekledim en son ölüm haberinin yalan olduğu ortaya çıktı ölmemişti bunun anlamı nedir?

a.a.

rüyamda yağmurlu bi gece arkadaşlarımlaydım dışarda konser tarzı bir yerde eğleniyorduk ve ben baska bi arkadasımın attıgı mesaj üzerine sevdiğim çocuğun ölüm haberini aldım güya odasında pil patlamış ve cesedini alıp çarşıda kuytu bi köşeye atmışlar, rüya boyu ağladım hatta kalktığımda gözlerim yaşlıydı gerçekten çok kötü oldum etkisinden çıkamadım bunun anlamı nedir acaba