Rüyada sebze tohumu görmek

Rüyada sebze tohumu görmek başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine, refah düzeyinin yükseleceğine, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, işlerde aksilikler yaşanacağına, karanlık geçen günlere güneş doğacağına inanılır.

Rüyada sebze tohumu gördüyseniz:

  • Hareketlerinizde kararlı bir şekilde hedefe doğru ilerleyebilirsiniz.

Rüyada sebze tohumu ekmek büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacaklarına, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına delalet eder.

Rüyada sebze tohumu görmek genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, saf güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıp, büyüleyeceğine, aile işlerinin başına geçeceğine ve hem ev, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada marul tohumu görmek mali konularda yeterince dikkatli davranmadığı için sürekli bir dar boğaz yaşayacağına, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada gül tohumu almak birçok ortaklık kurulacağına, zor zamanlar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada bamya tohumu ekmek emeklerinin karşılığını göreceğine, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına delalet eder.

Rüyada muz tohumu görmek keyfinin kaçacağına, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına işaret eder.

Rüyada haşhaş tohumu görmek ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına işarettir.

Rüyada tohumun filizlendiğini görmek sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
melih

Bir masanın üzerinde bir dolma biber vardı. yeşil dolma biber ve biber içi gözükecek şekilde ortadan ikiye ayrılmıştı. Biberin içi gözüküyordu. Normalde biberin içinde üst kısmında bir miktar olan biberin kendi tohumları sadece üst kısmında değil biberin içini tamamen dolduracak kadar çoktu. Biberin içi tamamen doluydu. Birde dolma biberin yeşil kısmı çok taze değildi biraz buruşmuş gibiydi