Rüyada saksıya toprak doldurmak

Rüyada saksıya toprak doldurmak sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine, sorunların kısa süre içinde biteceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına, görmediği yerlere gideceğine, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına, bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine ve endişeli bir bekleyişin başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada saksıya toprak doldurmak gördüyseniz:

  • İş hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde zayıf halkalar kendini belli edebilir.

Rüyada saksıya toprak doldurmak hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına, özellikle evlilik için gün sayılacağına inanılır.

Rüyada saksıya toprak koymak büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, hem maddi hem manevi açıdan destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine delalettir.

Rüyada toprak dolu saksı görmek ileride saygın bir kimse olacağına, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına yorulur.

Rüyada saksı toprak görmek bir türlü kendine gelemeyeceğine, tüm arzularının yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada saksı ve toprak görmek rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, çalıştıkça da allah’ın kendisine hep daha fazlasını nasip edeceğine rivayet eder.

Rüyada saksının toprağını değiştirmek hep dinç ve genç kalacağına, her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına tabir olunur.

Rüyada toprak saksı görmek bahtının ve geleceğinin de parlak olacağına, aile işlerinin başına geçeceğine ve hem ev, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada saksı toprağı görmek sorunların çözüme kavuşturulacağına, hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, atılıma geçeceğine delalet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melik duyar

Selemunalleykum hocam ben rüyamda evimin içinde saksıda yetiştidiğim kılıç çiçeğine toprak koyuyordum bu neye delalettir