Rüyada renkli dövme görmek

Rüyada renkli dövme görmek çok rahat edeceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, ona şifa olmayacağına, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına, stresli bir ortama gireceğine, ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine ve bu sayede başarılar kazanacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapan yalanlarını ortaya çıkaracağına, kişinin şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine delalet eder.

Rüyada renkli dövme gördüyseniz:

 • Bazı konulardaki pozisyonunuzu netleştirme veya herkesin duymasını sağlama eğiliminiz yüksek ya da aile üyelerinizden bazılarına nasıl ilerlemesi gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunmak istiyor olabilirsiniz.

Rüyada yeşil renk dövme görmek işlerin çok büyük bir çıkmaza gireceğine, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına işaret eder.

Rüyada renkli dövme yaptırmak yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine, yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına delalet eder.

Rüyada mavi renk dövme görmek hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine, bir konuda destek alacağına işaret etmektedir.

Rüyada renkli dövme görmek vefasızlık ve haksızlık göreceğine, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına işarettir.

Rüyada siyah renkte dövme görmek yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına, rüyayı gören kişi için her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına işaret eder.

Rüyada sırta dövme yaptırmak allah’ın izni ile sorunların tamamen son bulacağına, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kazancın helal şekilde artırılacağına tabir olunur.

Rüyada birini dövmeye gelmek aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine alamet eder.

Rüyada birinin kolunda dövme görmek konfor içinde yaşayacağına, parasının ve malının eksilmeyeceğine, mutluluğunu kaybetmeyeceğine işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada renkli dövme görmek

 1. Yeni tanıdığın bi erkek rüyamda haberim olmadan arkamdan enseme renkli bi dövme yapıyor ve daha sonra dövme rüyamda çok hoşuma gidiyor ve gerçekten dövme sevmeyen biri olarak rüyamda buna çok seviniyorum
  Ve rüyamda o kişiye karşı biseyler hissediyorum sanki çok mutluyum gözlerimin ici gülüyor

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız mücadeleye, akrabaya ve kazanmaya işaret eder. Rüya alimlerine göre kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine; eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine; atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.