Rüyada platonik aşkınla konuşmak

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada platonik aşkınla konuşmak aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, işine ve ailesine dört elle sarılacağına, canla başla çalışacağına, başarılı olacağına, kazanç elde edeceğine, aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalar yüzünden huzursuzluk içinde bir dönem geçireceğine, çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına ve rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada platonik aşkınla konuşmak gördüyseniz:

  • Belli bir girişiminizi hızlandırmak ya da bazı girişimlerinizden kaçmak istiyorsanız doğru kontaklara sahipsiniz.

Rüyada platonik aşkınla konuşmak rızkının azalacağına, işlerinin bozulacağına, kazancının eksileceğine, kısa bir süre sonra da beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada platonik aşkını görmek zararlı kişilerden uzak durulacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına işaret etmektedir.

Rüyada platonik aşkına sarılmak ticarete adım atacağına, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına tabir olunur.

Rüyada platonik aşkını öpmek hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada platonik aşkınla sevgili olduğunu görmek sıkıntılı zamanların geride kalacağına, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada eski platonik aşkını görmek umduklarını bulamayacağına, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına rivayet eder.

Rüyada platoniğini görmek servet sahibi olacağına, örnek insan olacağına, daha bir sevileceğine delalet eder.

Rüyada platonik sevgiliye sarılmak sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına, alışık olmadığı, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına yorulmaktadır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.