Rüyada parmağına yüzük takıp çıkarmak

Rüyada parmağına yüzük takıp çıkarmak ister istemez başının belaya gireceğine, eskileri yâd edeceğine, alım gücünün artmasına, çok büyük miktarda para elde edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, sorunların ardı ardına geleceğine, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada parmağına yüzük takıp çıkarmak gördüyseniz:

  • Geçmişten gelen borçlar, alacaklar, vergi, kredi v.b konular da ilgi bekliyor.

Rüyada parmağına yüzük takıp çıkarmak rahat edeceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada altın yüzük takıp çıkarmak geçim sıkıntısı yaşayacağına, rızkının eksileceğine, başarılı adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzük takıp çıkarmak daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına, düşmanların önlerinin açılacağına, cesaretin ve özgüvenin azalacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine işaret eder.

Rüyada nişan yüzüğü takıp çıkarmak maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, mutluluğu ve huzuru yakalama fırsatına ve şansına sahip olacağına işaret eder.

Rüyada gümüş yüzük takıp çıkarmak uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine delalettir.

Rüyada yüzüğü parmağından çıkarmak yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada parmağındaki yüzüğü çıkarmak kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada parmaktan yüzük çıkarmak kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments