Rüyada parlayan kelebek görmek

Rüyada parlayan kelebek görmek rızkının, malının ve gelirinin çoğalacağına, işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, kişinin kendisini paraşütle ıssız bir adaya düştüğünü görmesi ise, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, kişinin karakteri ve çalışkanlığı ile iş alanında ismini altın harflerle yazdıracağına, huzuru bozulan rüya sahibinin yanlış adımlar atacağına, birçok iş kapısının açılacağına, nazara geleceğine ve güzelliği, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada parlayan kelebek gördüyseniz:

  • Belli imzalar atmadan veya girişimlerde bulunmadan önce uzmanlara danışmanızda fayda var.

Rüyada kelebeğin uçtuğunu görmek umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyük renkli kelebek görmek hasta olan kişilerin hastalıklarını allah’ın izni ile yeneceklerine,  ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, iç dünyasının zenginleşeceğine inanılır.

Rüyada çok kelebek görmek böyle işlere kalkışacağına, problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına delalettir.

Rüyada tırtılın kelebek olduğunu görmek isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, çözüm bulmak yerine kişinin tutumunu değiştirmemesi ve aşırı agresif davranması sonucunda da ilişkilerin bitme noktasına geleceğine yorulur.

Rüyada kelebek tokası görmek birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine ve ardından hayırlı bir şekilde bitecek bir birlikteliğe başlanacağına, zorlukların yaşanacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine inanılır.

Rüyada rengarenk kelebekler görmek etrafınızdan bir kişiye fazlasıyla değer vermeye başladığınıza, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada evde kelebek görmek kırılan umutların tekrar filizleneceğine, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada kelebekten korkmak insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, kazançlı işlere gireceğine, yeni yatırımlar yapacağına yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments