Rüyada paraşütle atlamak

Rüyada paraşütle atlamak sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, kariyerini ve vizyonunu aşağı çekecek bir iş yapacağına, büyük işlerin ortaya konulacağına, yaşamının yoluna gireceğine, ihtiyacı olan çarelerin, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, rızkının eksileceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, parasız ve ekmeksiz kalacağına, iki tarafın da çok sevineceğine ve çok mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada paraşütle atlamak gördüyseniz:

  • Harekete geçmeniz gerekiyorsa durmayın.

Rüyada paraşütle atlamak böylece hayatından memnun olacağına, içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına yorulur.

Rüyada yüksekten paraşütle atlamak hayırlı olarak başlayan işlerin çok sıkıntı yaratacak kadar kötü bir duruma döneceğine, nasibin de kısmetlerin de artacağına rivayet eder.

Rüyada uçaktan paraşütle atlamak yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, ticaret ehli kişi olacağına, insanlara iş öğreteceğine rivayet eder.

Rüyada paraşütle denize atlamak ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına, içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğine işaret etmektedir.

Rüyada paraşütle inmek uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına rivayet eder.

Rüyada paraşütle atlayan birini görmek sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına, yakın zamanda gerçekleşmesi  gereken bir çalışmanın bir türlü başlamayacağına inanılır.

Rüyada beyaz paraşüt görmek istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yamaç paraşütle uçmak yeni çalışmalar yapılacağına ve sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine, yüklü siparişler alacağına delalet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments