Rüyada ölmüş görümcesini görmek

Rüyada ölmüş görümcesini görmek hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, çok güzel işlere gireceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakın bir zaman içinde çok başarılı olunacağına, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, işlerin kapanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş görümcesini gördüyseniz:

  • En önemlisi duygusal ilişkilerinizdeki abartılardır.

Rüyada ölmüş görümce görmek gözyaşı döküleceğine ve uzun süre yüzün gülemez olacağına, işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına alamet eder.

Rüyada görümcesini görmek yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı günlerin yaklaşmakta olduğuna ve yaşanan her olayın işleri gittikçe daha kötüye götüreceğine delalet eder.

Rüyada görümcenin eşini görmek konfor içinde olacağına, borçlarını ödeyeceğine, neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine rivayet eder.

Rüyada görümceyi ağlarken görmek her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada görümceden hediye almak sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, elindeki ile yetinmeyi bilen, çok küçük bir bütçeyle büyük işlere imza atan biri olduğuna yorulur.

Rüyada görümce kızını görmek kişinin başarısızlığa düşeceğine, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kayınvalide görümce görmek büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına rivayet eder.

Rüyada görümcesini gülerken görmek kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına, geleceğinin de umut vadedeceğine tabir olunur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Filiz

Rüyamda eski ölmüş görümcemi ikigün üstüste gördüm anlamı nedir

Tülay

Cuma akşamı rüyamda ölmüş görümcemi gülerken neseli gördüm yüzü çok güzeldi.anlamı nedir yorumlanırsa sevinirm

Seher

büyük kızım ve büyük görümcem kapıdaydı. Bir tane hoca ve karşı evdeki komşumun kocası da kapıdaydı . Kapıdatabut arabası tabutun içinde de görümcem vardı . Ben ve diğer görümcem evden çıktık görümcem ağlıyordu tabutun yanına gitti tabutu açtı hoca birşey demedi açmasına bende arabanın tam yanında deildim biraz uzağında duruyordum . Görümcem tabutu açtı vefat eden görümcem gözü kapalı birşekilde kafasını hafif yukarı kaldırdı saçları bembeyazdı normalde beyaz deildir kendi kendime ” ooyy bir gecede nasıl saçları beyazladı ” diye düşünüyorum içimden sonra bir daha vefat eden görümcem kafasını kendi kendine indirdi tabutu açan görümcemde ağlıyordu.

Sevgi

Rüyada ölmüş görümcemin çok hasta oluğunu kanlar içinde olduğunu etrafının çok kalabalık olduğunu görüyorum ve çok ağlıyorum öyleki kızı beni teselli ediyor. İyileşmesi için dua ediyorum ve oradan işe gitmek zorunluğumdan dolayı ayrılıyorum. Sonra kendisine bakan kızının da geldiğini görüyorum annesinin daha iyi olduğunu söylüyor ve elinde tuttuğu haplardan birtanesini yere düşürüyor oradan zornslansrak alıyor bernde iyice yıka annene ver diyorum hepimiz ağlarken eltimin hiç ağlamamasıns çok kızoyorum

Hazal

Merhabalar rüyamda ölmüş olan eski gorumcemin daire kapımı zorladigini ve kapıyı açtığımi içeri girererek yüzüme baktığı an kendisine sen mezardan kalktinmi dediğimi bı taraftanda boyu nerdeyse tavana değecek kadar uzun oluşunu ve karnında hamileymiş gibi bir şişlik olduğunu gördüm kendisi bana ben ve kızım artık bu evde kalacağız dedi mutfağa girip çıktı sonra salonda ki koltukta kimin olduğunu bilmediğim 2 3 yaşlarında yatan kız çocuğunu kucaklayarak evden çıkıp giderken yüzüme bakarak gittiğini gördüm. Bu rüyadan oldukça etkilendim yorumu nedir acaba.

Yüsra

rüyamda her ikiside ölmüs olan kayinvalidemi ve görümcemi görüyorum, uzun bir yolda ben onlarin cok önöndeyim, bir an arkami dönüp baktim görümcem v e kayinvalidem ikiside yan yana ikiside uzun boylu ve benim arkamdan bakiyorlardi, konusmadilar sadece arkamdan baktilar.
acaba ne manaya geliyor

Türkan

Rüyada kanserden ölen görümceyi çok sağlıklı mutlu saçları uzamış güler yüzlü bizimle konuşurken gördüm

Gul

Ruyamda olmus gorumcem birisi olmus onun cenazesine gitmek icin benimde gelmem icin kardeslerime soyluyor gorumcem disarida benim icin asagiya inmemi istiyor kendini gormedim sesini duyuyorum sinirli oldugunu dusunuyorum