Rüyada ölmüş annesinin tekrar öldüğünü görmek

Rüyada ölmüş annesinin tekrar öldüğünü görmek iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine ve dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, ticarette şansının düşeceğine, maddi olarak üstünlük elde edeceğine, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş annesinin tekrar öldüğünü gördüyseniz:

 • Olumsuz planlar içinde olmanız mümkündür.

Rüyada ölmüş annesinin tekrar öldüğünü görmek işlerinin açılacağına, kazancının artacağına, hayatının da düzene gireceğine, yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine alamet eder.

Rüyada ölen annenin tekrar öldüğünü görmek kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına işarettir.

Rüyada ölmüş anneyi tekrar öldüğünü görmek başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, bu sayede sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş annemi tekrar öldüğünü görmek aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına ve çok üzüleceğine, ona kol kanat gereceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annesinin öldüğünü ve tekrar dirildiğini görmek kısmetinizin açılacağına, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş annemin tekrar öldüğünü görmek borçlarının hafifleyeceğine, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş annesini tekrar öldüğünü görmek allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş annenin tekrar öldüğünü görmek uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına, çok büyük üzüntü duyacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

15 yorum “Rüyada ölmüş annesinin tekrar öldüğünü görmek

 1. Rüyamda ölmüş ANNEm tekrar ölmüş ben ağlayarak onu görmeye gidiyorum bir yere gidiyorum orda tanı madagım bir kadınla yardım ediyorum uzun bir kasa gibi birseytutuyoruz demirden tutma yerleri var Annem onun icindeymış açıyoruz ben anlamı görmek istiyorum bakıyorum ama bu anneme benzemiyordu benagliyorum ilk öldüğünde Annem büyledegildi diyorum ölmüş bir kuş kafasına benziyordu bu neye büyle diye agliyordüm kardeşimin evine gittim

 2. Annem ölmüştü rüyamda dirilip otobüs yolculuğu sırasında ölüyor ben haberi alınca ağlıyorum

 3. Annem öldü benim 6 yıl oldu ama bugün rüyamda tekrar öldu diyolar anneme dokunuyorum kıbırdiyo canlanıyo ve ben aglıyorum annem kaldır çişim geldi diyo ben onu işetirken altında hasta bezi oluyo alıyim derken kakali oluyosen yat ben temiz bez getiriyim diyom ama annemin saçları açık ve çok guzeldi

 4. Selamun aleyküm hayırlı günler dün gece 3yıl önce vefat eden annemi bir ineğın karnında uçurumdan yuvarlanırsın gördüm ve annem doğuyor ve öldüğü yalda doğuyor ve oluyor yüzü bacakları yara bere içinde idi sadece gözleri görünüyordu tabuttaydı ben yanına gitmek istiyordum abim izin vermiyor çok ağlıyordum annemi öldürdün diye bağırıp ağlıyordum ağlayarak uyandım. Lütfen yorumlarmışsınız inek siyah be çok büyüktü

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya maneviyata, hedeflere ve insana tabir olunur. Rüya alimlerine göre maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına; zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine; etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına rivayet eder.

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya evliliğe, olaylara ve güzelliğe alamettir. Rüya tabirine göre haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına; son zamanlarda yaşanan güzel olayların tüm dertlerini unutturacağına; hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına alamet eder.

 5. selam.rüyamda oğlum ve annannemi öldüğünü gördüm.bir vincin üstünde.annannem.öleli 13 yıl oldu

  • Selam ve Muhabbetle,
   Bu rüya kararlara, paraya ve sevinmeye tabir olunur. Rüya tabirine göre kendisi için hayırlısı olan neyse ona karar vereceğine; ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine; alınacak sevindirici bir haber ile eşler arasında iki tarafın da çok sevineceğine yorulmalıdır.

 6. Rüyamda 21 yıl önce ölmüş annemin tekrar ölüsünü banyo küvetine yatırdığımızı gördüm.. küvetin hemen yanında klozet var ve klozete kendim büyük abdestimi yapıyorum sifonu çektiğim zaman duşa kabinin camları yerler ve klozet pislik içinde kalıyor.. sonra her yeri yıkayıp temizliyorum.. çok etkilendim acaba bu rüyanın yorumu nedir?

  • Selam ve Muhabbetle,
   Bu rüya hislere, eve ve haklara işarettir. Rüya alimlerine göre kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine; evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına; hakkını kimseye yedirtmeyeceğine, deyim yerindeyse kimsenin bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine yorulmalıdır.

 7. Ben turgay Annem öleli 1 yılı geçti annem bugün rüyamda yataktaydı vakit geldi dedi yatağa yatırdım elini tuttum gözlerimi kapatıp namaz duaları okudum ve o ara ruhu gitti battaniye sarıldı üzerinde yorgan örtülüydü yüzünü görmek istedim açtım canlandı yüze sinek geliyodu 2-3 tane öldürme onları dedi bilseydin dünyadaki görevini öldürmezdin dedi uyandım

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız kısmete, azmetmeye ve ağız tadına alamet eder. Rüya tabirine göre hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine; tüm kötü durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine; yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine delalettir.

 8. Merhaba ölen annemi yeniden ölüm döşeğinde gördüm kardeşime gel ölçek merak etme öp doya doya diyorumellerini tutup durmadan öpüyoruz

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya olaylara, gelişmelere ve bolluğa delalettir. Rüya tabirine göre bazı kötü olaylardan herhangi bir zarara uğramadan kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine; özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına; elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.