Rüyada oğlunu üzgün görmek

Rüyada oğlunu üzgün görmek ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine ve refah içinde yaşanılacağına, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen bir sorunun yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine işarettir.

Rüyada oğlunu üzgün gördüyseniz:

  • Yaptığınız işlerle ilgili konularda istenmeyen gelişmeleri engellemek için dikkatli davranmanızda fayda var.

Rüyada oğlunu üzgün görmek sorunlarını halletmeyi bileceğine, eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek kardeşini üzgün görmek zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına, yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada düşmanını üzgün görmek rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, konforunun ve lüksünün yerinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada komşuyu üzgün görmek hayal edilenlere ulaşılamayacağına, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına işarettir.

Rüyada bir kadını üzgün görmek iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üzgün olmak büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada sevgiliye üzgün görmek tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve allah yolunda yürüyeceğine, kazancının günden güne düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgili üzgün görmek duaların boşa gideceğine, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mahir

miras kalan bir dairem vardı hileyle elimden alındı alanda kendi ablam. Benden gasp ettiği daireme karşılık ödeme yapacaktı ve görüşmeleri oğlum yapıyordu. Bu gece rüyamda oğlum yanına geldi halinden gayet üzgün olduğu belliydi. ne oldu dedim dediki parayı ödemek istemiyor. daireyi boşaltacakmış bizden para istiyor dedi. bu sırada yatakta uzanmıştım oğlum geldi yanıma uzandı dikkat ettim oğlum pantalonunun üstüne iç çamaşırı giymişti.

mahir

teşekkür ederim inşallah

Fatma

Ogulum işe başlamış ama isten çıkacağını söylüyor komşumun oğlumda ona sakın çıkma anneni düşün diyor bak annen çalışıyor oğlumda çalışın ne yapacak evde diyor ben bu isten çıkıcam diyor ruyada bu tabiri ne olabilir acaba