Rüyada mezar üstüne toprak atmak

Rüyada mezar üstüne toprak atmak sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, olumsuzluklarla dolu bir dönem içinde olacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına, şeref ve haysiyetin artacağına, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına ve bu durum karşısında işi yaptığı kişiden ihanet göreceğine, ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezar üstüne toprak atmak gördüyseniz:

  • Bazı konuları geçiştirmemekte veya bazı işleri yerine getirmekten şikayet etmemekte fayda var.

Rüyada mezar üstüne toprak atmak sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, zor bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada mezarın üstüne toprak atmak sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına, can sıkıntısının geçeceğine delalettir.

Rüyada ölü üstüne toprak atmak çok istenen bir şeye sahip olunacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üstüne toprak atmak hakkını yedirtmeyeceğine, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına işarettir.

Rüyada ölünün üstüne toprak atmak kişinin uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına ve bu kadar sorun varken daha kötü ve düzensiz bir dönem geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada mezara kürekle toprak atmak dertlerin çözüme kavuşacağına, iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada mezarın üzerine toprak atmak geçim sıkıntısına ve darlığa düşeceği işlere umut bağlayacağına, her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada boş mezara toprak atmak hafifleyeceğine, rahatlayacağına, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine tabir olunur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.