Rüyada mavi renk duvar görmek

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada mavi renk duvar görmek uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine ve çok büyük rahatlık sağlayacağına, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, büyük bir tartışma yaşayacağına, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, alım gücünde yükselme olacağına, eşlerin arasına kara kedi gireceğine, zor zamanlar geçirileceğine, haksızlığa uğranacağına, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına, kendi elleri ile hayatını mutsuz bir şekle sokacağına yorulur.

Rüyada mavi renk duvar gördüyseniz:

  • Küçük hatalarınız, farkına varmadan söyleyebileceğiniz bir, iki ufak söz ya da kırıcı davranış sonradan sizin aleyhinize olabilir.

Rüyada mavi renkte duvar görmek sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada mavi renk duvar görmek tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına ve hayalini kurduğu yaşama kavuşması için umutlarının yeşereceğine delalet eder.

Rüyada mavi renkli duvar görmek kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına, sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, geçim derdinden, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine rivayet eder.

Rüyada duvarları mavi görmek sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, geçim zorluğundan kurtulacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada duvarda mavi boya görmek kişinin muradına ereceğine ve hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına, çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına inanılır.

Rüyada mavi duvar saati görmek insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada mavi duvarlı oda görmek çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine işarettir.

Rüyada mavi duvarlı ev görmek mutluluğu ve huzuru yakalama fırsatına ve şansına sahip olacağına, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına rivayet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.